Ogólnopolski Konkurs Literacki ogłoszony

Utworzono dnia 27.01.2021

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Boruszowicach i Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Tworogu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Literackim zatytułowanym: „TO, CO WAŻNE. MÓJ GŁOS W SPRAWIE WARTOŚCI.” Kierując, jak co dwa lata, zaproszenie do udziału w konkursie, oczekujemy od uczniów szkół podstawowych własnych refleksji o tym, co w życiu każdego człowieka istotne, wartościowe; o trudnych wyborach, o zwycięstwach nad słabościami, o godności, pasji, marzeniach i szczęściu.

Patronem konkursu jest ks. prof. Jerzy Szymik. Konkurs został rónież objęty Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Regulamin i karta zgłoszenia w Załączniku.

Regulamin dostępny jest także w zakłdce: Konkursy

ZAŁĄCZNIKI:

X Ogólnopolski Konkurs Literacki_karta zgłoszenia