Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Utworzono dnia 29.08.2022

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
SZANOWNI PAŃSTWO!
Za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny 1 września oczekujemy przyjścia naszych wychowanków którzy kontynuują edukację w naszym przedszkolu, ale także tych  którzy po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola.

Przedszkole czynne od godziny 6:30 do godziny 15:30

Informujemy, że ze względów organizacyjnych oraz w związku z wprowadzeniem drugiego stopnia alarmowego BRAVO w dalszym  ciągu do przedszkola nie będą wpuszczani Rodzice przyprowadzający dzieci.
Dzieci będą odbierać i przyprowadzać Panie z obsługi.
Wyjątek stanowią Rodzice dzieci nowo przyjętych dla których okres adaptacyjny wynosi 2 tygodnie(w okresie adaptacyjnym Rodzice dzieci nowo przyjętych  mogą przyprowadzać    i odbierać dzieci wchodząc tylko do szatni).
Prosimy rodziców o wyrozumiałość, dostosowanie się do zasad wprowadzonych w placówce.

Wszystkim Dzieciom życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, dużo uśmiechu, wspaniałych zabaw, ciekawych zajęć.
Rodzicom życzymy, aby Wasze dzieci codziennie zaskakiwały Was nowymi osiągnięciami i sukcesami.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Przedszkola