"Zakątek dla motyli"

"Zakątek motyli w parku przedszkolnym"
11 września od rana w parku przedszkolnym wielki ruch. Starszaki podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania - stworzenia "Zakątka motyli". Z pomocą pań oraz swoich mam kopały, sadziły, podlewały kwiaty wabiące motyle. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne czynności sadzenia roślinek, a także poczuły się odpowiedzialne za pielęgnację i opiekę nad nimi. Dzięki bezpośredniej obserwacji przylatujących motyli do zakątka, przedszkolaki będą miały możliwość poszerzenia wiadomości na temat tych pięknych owadów dodających uroku parkowi przedszkolnemu. Zajęcia przysporzyły dzieciom wiele radości, ciekawości i satysfakcji z efektów swojej pracy.
Dziękujemy sponsorom: Rodzicom, Ogrodnictwu Anita Pysik z Wojski, "Future Garden" z Nowej Wsi Tworoskiej oraz akcji "Kwiaty za elektrograty" organizowanej przez Castoramę.